Logo

Ремонт вікон та їх регулювання

Ремонт пластикових вікон та регулювання фурнітури

Навіть у разі, якщо Ваші металопластикові вікна високої якості, монтаж виконаний за Інструкцією з дотриманням всі технології, згодом виникає необхідність професійного обслуговування вікон.

Ремонт вікон та їх регулювання

Навіть у разі, якщо Ваші металопластикові вікна високої якості, монтаж виконаний за Інструкцією з дотриманням всі технології, згодом виникає необхідність професійного обслуговування вікон. Наприклад, перехід із літнього режиму в зимовий, догляд за ущільнювачами, також вікна виходять з ладу в результаті природного зносу. В таких випадках виникає необхідність ремонту металопластикових вікон, заміни механізмів й ущільнювачів.

Монтаж 1
Якщо у Вас виникла потреба:
  • Переведення вікон із зимового режиму в літній та навпаки;
  • Регулювання фурнітури;
  • Заміна зношених механізмів та ущільнювачів;
  • Заміна склопакетів;
  • Усунення дрібних подряпин та незначних тріщин на профілі;
  • Встановлення підвіконня, відливів, москітних сіток.

Інженер для ремонту та регулювання металопластикових вікон.

Запросіть сервісного інженера зручним для Вас способом: залиште заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або зв'яжіться з менеджером за допомогою кнопки зв'язку.

Наш фахівець проведе діагностику вікна, швидко та якісно усуне несправність будь-якої складності. На ремонтні роботи надається гарантіє - 1 рік.

Вартість виїзду сервісного інженера для діагностики зламу вікна в межах м.Києва - 150 грн. За межі міста вартість залежить від віддаленості об'єкта від міської межі, але не менше 300 грн.

Выполненные проекты