Металопластикові вікна стандартної конструкції

Металопластикові вікна стандартної конструкції

Металопластикові вікна стандартної конструкції найчастіше встановлюються в багатоквартирних будинках, у приватних будинках стандартного планування. До стандартних вікон належать металопластикові вікна, що мають прямі кути (90 °). Металопластикові вікна, що нагадують форму прямокутника, традиційно виготовляють із профільних систем:

  1. Euro-Design 60, Ecosol-Design 60 (ширина профілю 60 мм) - трьох камерна профільна серія;
  2. Euro-Design 70, Brillant-Design (ширина профілю 70 мм) - п'яти камерна профільна серія;
  3. REHAU Synego, REHAU Geneo (ширина профілю 80 мм) - шести камерна профільна серія.

Металопластикове вікно, виготовлене з абсолютно будь-якої лінійки профілів REHAU, мають велику міцність, завдяки спеціальному армованому металу, що встановлюється по всьому периметру пластикового вікна. Металопластикові вікна REHAU прекрасно зберігають тепло у Вашому будинку та перешкоджають проникненню шуму з боку вулиці, за умови, що вікно закрите.

Металопластикові вікна можна розділити на кілька частин. Кількість частин у металопластиковому вікні залежить від ширини вікна. Найчастіше зустрічається поділ на дві або три частини для кімнат та чотири, п'ять - на балконах, лоджіях. Кількість стулок узгоджується індивідуально, з урахуванням Ваших побажань.

Металопластикові вікна з легкістю впишуться до будь-якого інтер’єру. Завдяки широкому вибору кольоровій палітрі, Ви можете обрати колір вікна, який вигідно підкреслить вишуканість вашого інтер'єру. Металопластикові вікна, системи профілів REHAU - перевірена європейську якість. Зупинивши свій вибір саме на металопластикових вікнах REHAU, можна не сумніватися в тому, що вікна надійно збережуть тепло у будинку.

Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом й менеджери салону «Тепловікна» нададуть відповіді на всі ваші запитання.