SYNEGO профільна серія вікон REHAU

SYNEGO профільна серія вікон REHAU

SYNEGO профільна серія REHAU для виготовлення металопластикових вікон. Металопластикові вікна з профільної серії SYNEGO ефективно вирішують задачу з енергозаощадженням у житлових приміщеннях. Завдяки високим теплоізоляційним показниками, у вас є можливість максимально зберегти тепло у приміщенні. А якщо у вас встановлене автономне опалення, Ви значно скоротите свої витрати на комунальних платежах.

Родзинкою системи профілю SYNEGO - поєднання різно камерності в конструкції металопластикового вікна. Основа вікна - рама має сім повітряних камер із глибиною для монтажу вісімдесят міліметрів, а в частині металопластикового вікна, що відкривається (стулці) - шість повітряних камер. У разі необхідності, металопластикові вікна REHAU SYNEGO, можна доукомплектувати додатковим MD (третій) контуром ущільнення. У базову конструкцію металопластикового вікна встановлюється два контури ущільнення. Додатковий контур ущільнення - додатковий звуковий бар'єр. Погодьтеся, що після насиченого робочого дня є бажання побути в тиші та спокої. А з металопластиковими вікнами SYNEGO міський шум сто відсотково залишиться за вікнами.

Металопластикові вікна SYNEGO протягом усього терміну експлуатації збережуть бездоганний глянсовий вид. Застосування інноваційної формули дало можливість зробити профіль максимально гладеньким. Що у свою чергу, значно полегшує догляд за ними.

Основні характеристики SYNEGO:

  • Поліпшені тепло-шумоізоляційні показники – різно камерність;
  • Можливість встановлення додаткового контуру ущільненняя;
  • Встановлення енергоощадних склопакетів – максимум п'ятдесят міліметрів;
  • Профіль має більш гладку поверхню;
  • Можливість виготовлення різноманітних форм;
  • Індивідуальне кольорове рішення;
  • Легкість у догляді.

Металопластикові вікна SYNEGO - це справжня знахідка для ефективного енергоощадження та економії сімейного бюджету на довгі роки. Щоб дізнатися вартість Вашого енергоощадного металопластикового вікна SYNEGO, зв'яжіться з менеджерами салону «Тепловікна» й ми більш детально розповімо про металопластикове вікно з профільної серії REHAU SYNEGO.