Холодне скління балкона пластиковими вікнами.

Холодне скління балкона пластиковими вікнами.

Холодне скління передбачає закрити відкрите місце на балконі або лоджії віконними конструкціями від пилу, дощу, вітру, а ще знизити рівень вуличного шуму. Замовляючи даний вид скління (холодне скління) нормативні вимоги тепло ощадливості відсутні. З огляду на це, на балконі / лоджії допускається скління металопластиковими вікнами із застосуванням трикамерного профілю та однокамерного склопакета з енергоощадливістю.

Приймаючи рішення про засклення лоджії / балкона металопластиковими вікнами, Ви гарантовано захищаєте свою квартиру від малоприємних явищ (сніг, дощ, вітер, сміття від сусідів). Замовляючи холодне скління лоджії / балкона у салоні «Тепловікна» встановлення металопластикових вікон буде проведена з дотриманням всіх технологічних вимог по монтажу, згідно з чинними нормативами. А це у свою чергу гарантує повноцінну, довговічну роботу металопластикових вікон. Для того, щоб лоджія / балкон мала естетичний вигляд, можна, за бажанням, зробити внутрішню обшивку. Єдине, що потрібно врахувати, замовляючи холодного скління, в зимовий період часу, коли температура повітря знижується, - на балконі / лоджії буде досить прохолодно.

Основні плюси холодного скління металопластиковими вікнами REHAU:

  • Гарний, естетичний зовнішній вигляд;
  • Надійний захист від вітру, дощу, снігу на багато років;
  • Зниження вуличного шуму;
  • Різні варіанти відкривання;
  • Легкість та простота в обслуговуванні.

Що б отримати більш детальну інформацію про можливе холодне скління металопластиковими вікнами Вашого балкона / лоджії, зв'яжіться з менеджерами салону «Тепловікна» й ми відповімо на всі Ваші запитання.