Logo

Комплектуючі для вікон

Комплектуючі до металопластикових вікон

Металопластикові вікна, як відомо - це пластиковий профіль (каркас віконних конструкцій), армуючий метал (жорсткість вікна), склопакет, фурнітура (відповідає за роботу вікна). За замовчуванням металопластикові конструкції комплектуються накладками на петлі, заглушками на підвіконня, віконною / дверною ручкою.

А ось такі аксесуари вікна як відплив, підвіконня, нащільники, відкоси, москітні сітки, жалюзі, добірний профіль підбирається індивідуально, згідно з Вашим бажанням та потребами металопластикового вікна або двері

Підвіконня для металопластикових вікон
Підвіконня є основною частиною металопластикових вікон за допомогою, яких створюється цілісність і завершеність віконного отвору. Встановлюються підвіко...

Умовно, комплектні матеріали для вікон й дверей, можна розділити на два види: необхідних для виготовлення металопластикових конструкцій та додаткові комплектні матеріали. У свою чергу до додаткових матеріалів відносяться всі витратні матеріали, що потрібні для якісного монтажу металопластикового вікна, двері та додаткові, індивідуально підібрані комплектні матеріали, що створюють повну картину естетичності й завершеності віконного або дверного отвору.

Комплектний матеріал, що використовується при монтажі:

 • Монтажна піна;
 • Кріпильний матеріал: анкера, анкерна пластина, саморізи й т.д .;
 • Спеціальна стрічка для гідропароізоляції (за бажанням замовника);
 • Пластикові підкладки для склопакетів;
 • Пластикові кілочки.
Додатковий комплектний матеріал індивідуального порядку:
 1. Підвіконня (ширина, колір, виробник);
 2. Відплив (матеріал: ранил, цинкування, ширина);
 3. Москітна сітка;
 4. Нащільник (використовується найчастіше на балконі, лоджії);
 5. Добірний профіль (рекомендується для балконів, лоджій);
 6. Встановлення відкосів QUNELL (Кюнель);
 7. Жалюзі.

Додаткова комплектація обговорюється індивідуально з менеджером або замірником салону «Тепловікна» при оформленні договору.