Тепле скління балкона або лоджії

Тепле скління балкона або лоджії

Теплий балкон або лоджія може стати додатковим простором для кабінету, ігрової кімнати для дітей або міні спортзалу. Для початку потрібно засклити балкон або лоджію металопластиковими вікнами, які максимально зберігають тепло. Як показує, накопичений досвід, у цьому випадку ідеально підійде п'яти, шести камерний профіль REHAU із застосуванням двох камерного склопакета з енергоощадженням плюс інертний газ у камері склопакету. Такі металопластикові вікна значно тепліше. Вони ефективніше зберігають накопичене тепло у приміщенні та мають високі шуму ізоляційні показники. А беручи до уваги міську метушню, - це важливо.

Щоб балкон або лоджія стали теплими й відповідали вашим вимогам, мало зробити заміну вікон, потрібно виконати комплекс робіт, які в кінцевому результаті дадуть необхідний ефект. Для отримання теплого балкона / лоджії потрібно: утеплити підлогу, стіни й стелю. Вибір будматеріалів дуже великий, як то кажуть - на будь-який гаманець. Головне на що потрібно звернути увагу обираючи матеріал: товщина утеплювача (чим ширше, тим тепліше), безпека (стійкість до займання), вологопоглинання, екологічність. Всі роботи, що проводяться для утеплення балкона / лоджії, виконуються у кілька етапів із дотриманням всіх технологічних рекомендацій.

Основні переваги теплого балкона / лоджії:

  • Гарний естетичний вигляд всередині балкона / лоджії;
  • Максимальне використання простору в приміщенні;
  • Комфортна температура в будь-який час року;
  • Практичність, легкість та простота в експлуатації.

 Зателефонуйте до салону «Тепловікна» й наші менеджери більш детально розкажуть про варіанти утеплення вашого балкона / лоджії. Ми надамо рекомендації що до конфігурації металопластикового вікна, вибору матеріалу з утеплення, що буде відповідати вашим вимогам. Нам відомо, що потрібно зробити, щоб Ви відчували комфорт на балконі / лоджії в будь-який час року, при будь-якій температурі на вулиці.