GENEO - інноваційна серія профілю REHAU

GENEO - інноваційна серія профілю REHAU

GENEO інноваційна серія профілю REHAU. Це справжній прорив у склінні житлових приміщень. Шість повітряних камер із глибиною для монтажу вісімдесят шість міліметрів. Застосування спеціального матеріалу RAU-FIPRO значно підвищує шумо-теплоізоляційні характеристики вікна. Вікна з профілю GENEO (Генео) із застосуванням високотехнологічного міцного матеріалу RAU-FIPRO дало можливість виготовляти вікна легкими й разом з тим, надійними. Потрібно відзначити, що у вікнах відсутнє металеве армування, його замінив спеціальний композит: пластик плюс фібро волокно. В результаті - маємо армуючий матеріал, який забезпечує вікнам GENEO (Генео) жорсткість, міцність та легкість. Дана технологія застосовується при виготовленні корпусів машин для перегонів формули один. Але якщо потрібно склити отвір великої площі, то можливе встановлення армуючого профілю.

Система профілю REHAU GENEO справжня знахідка для креативних дизайнерів. З вікнами GENEO (Генео) легко втілити в реальність найскладніші інтер'єрні рішення: починаючи від незвичайної конструкції вікна, кольорового рішення та площі скління.

Наявність додаткового третього контуру ущільнення, дало можливість значно підвищити теплоізоляцію вікна, а також створити додатковий звуковий бар'єр. Максимальна товщина склопакета з енергоощадливістю 52 міліметри. Завдяки дуже міцному композитного матеріалу та двокамерному склопакету з енергоощадженням утворення містків холоду зводиться до нуля. Що у свою чергу значно підвищує теплоізоляційні характеристики вікна. Саме ці вікна встановлюються в будинках з пасивним опаленням.

Вікна системи GENEO (Генео) - найтепліші вікна. Вони надійно захистять Ваш будинок від стороннього шуму, збережуть тепло домашнього вогнища, підкресливши Вашу індивідуальність. Зв'яжіться з менеджерами салону «Тепловікна» й ми більш детально розповімо про всі переваги вікон REHAU профільної серії GENEO (Генео).