Logo

Металопластикові двері

Металопластиковими бувають як вікна, так й двері.

Металопластикові двері мають цілу низку незаперечних переваг, а саме - високою надійність, тривалий термін експлуатації, високу стійкість до вологи, мають високу звукоізоляцію, за ними дуже просто доглядати. Металопластикові двері можна зробити абсолютно будь-якої конфігурації, а це у свою чергу, дає можливість максимально оптимізувати простір.

Металопластиковими бувають як вікна, так й двері.

Металопластикові двері впевнено замінюють дерев'яні двері. Безпомилково вибрані металопластикові двері допоможуть вигідно підкреслити обставу приміщення, будь то житлове приміщення або офіс. Встановлюючи металопластикові двері, ви створюєте відмінну герметичність, яка допоможе вам уникнути появи протягу, поширення запахів по всьому будинку,  під час приготування їжі, а також не випустити дорогоцінне тепло з будинку. Адже металопластикові двері - це своєрідний бар'єр між шумом вулиці та домашнім комфортом.

Підйомно-розсувні двері (HST) REHAU Synego
Подъемно-раздвижные двери (HST) портального типа из профиля REHAU Synego – это новое направление в металлопластиковых конструкциях, которое визуально зн...
Зразок розсувних дверей системи Rehau Synego HST
Оконный салон «Тепловікна» продаёт выставочный образец раздвижной двери системы Rehau Synego HST. Конструкцию можно использовать при остеклении выхода н...

Вхідні двері

У виробників металопластикових конструкцій, двері умовно діляться на вхідну групу та балконну групу. Сама назва говорить про себе: вхідні металопластикові двері встановлюється на вході в магазинах, медичних, дитячих установах, в складських приміщеннях, в приватних будинках, котеджах. З огляду на те, що вхідні металопластикові двері встановлюються зовні та день у день витримують великі навантаження, вони повинні бути досить міцними й надійними. Для цього використовується спеціальний армований метал не менше 2 мм та спеціальна фурнітура для металопластикових вхідних дверей: петлі, замки з протизламною системою, дверні ручки. При виготовленні вхідних металопластикових дверей використовують спеціальний алюмінієвий поріг. Комплектується такий поріг термовкладками, що допомагають уникнути проникнення холоду в будинок та допомагають зберегти тепло всередині будинку. Металопластикові вхідні двері можуть бути абсолютно різними за дизайном, кольоровою палітрою, застосуванням декоративних деталей.

Балконні двері

Балконна група металопластикових дверей встановлюється на виході на балкон, лоджію, терасу. У більшості випадків балконні двері знаходиться поруч з вікном, але буває, що балконні двері встановленні окремо або між вікнами. Замінивши дерев'яні балконні двері, дуже багато людей змогли оцінити переваги металопластикових балконних дверей. Після встановлення металопластикових дверей у кімнатах зникає протяг, шум залишається за дверима і що важливо - такі двері не потребують утеплення та не вимагають фарбування. Балконні металопластикові двері бувають: одностулкові, тобто відкривається одна стулка дверей; двостулкові - складаються з двох частин. При виготовленні металопластикових балконних дверей, можна встановити цілісний склопакет або сендвіч панель по лінії підвіконня. Для більшої жорсткості металопластиковим балконним дверям рекомендуємо встановлення імпосту (спеціальна горизонтальна перемичка). Якщо конструкція балконних дверей не дозволяє встановлення двосторонньої ручки, то обов'язково встановлюється так звана «ручка курця». Така ручка потрібна, щоб вийшовши на балкон, терасу, лоджію у вас була можливість щільно прикрити двері.

Більш детальну інформацію яка цікавить Вас, можна дізнатися у менеджерів салону «Тепловікна». Менеджери допоможуть вибрати потрібну конструкцію металопластикових дверей, що буде на всі сто відсотків відповідати вашим вимогам для створення комфортної обстави у приміщенні.