Балкон під ключ - реальне втілення мрії в життя

Балкон під ключ - реальне втілення мрії в життя

Балкон під ключ відрізняється від балконів зі звичайним склінням металопластиковими вікнами. Красивий, естетичний вигляд з боку вулиці, комфортна затишна атмосфера усередині. Все продумано до дрібниць з урахуванням Ваших побажань. Що ж означає балкон під ключ? Балкон під ключ передбачає виконання ряду робіт пов'язаних зі встановленням металопластикових вікон, утепленням балкона як всередині, так і зовні, обшивка, укладання підлоги з утепленням, виготовлення спеціальних меблів (шафи, тумби-пуфа), проведення електрики, проведення певних робіт спрямованих на розширення робочої площі балкона. Так само можливий варіант поєднання житлової кімнати з площею балкона. Цей варіант, можливий у тому випадку, коли на балконі тепле скління. Всі роботи пов’язані з виконанням замовлення «Балкон під ключ» проводяться поетапно.

  • Якщо відсутні роботи пов'язані з винесенням балкона, то встановлюються металопластикові вікна;
  • Обшивка балкона з боку вулиці й утеплення по периметру парапету балкона;
  • Проводяться всі роботи які потрібно виконати всередині балкона: обшивка стін з утепленням або без нього, укладання підлоги, проведення електрики (за потребою), встановлення шафи, тумби-пуфа, сушки для білизни.

Балкони під ключ можуть бути: П, Г - подібної форми, напівкруглі, прямі (лоджія). Як показує практика, замовляти «Балкон під ключ» найкраще в компанії, яка надає повний комплекс послуг з доброустрою балкона. Це 100% гарантія, що все буде виконано на високому рівні та в установлені терміни. Салон «Тепловікна» має все необхідне для виконання робіт будь-якої складності, пов'язаних з облаштуванням балкона: досвід, обладнання та кваліфікованих фахівців. Зв'яжіться з нами зручним способом, й ми відповімо на всі Ваші запитання.