Скління приватного будинку, котеджу

Скління приватного будинку, котеджу

У вас свій приватний будинок, дача, котедж? Тоді беззаперечно, Вам довелося вирішувати безліч питань пов'язаних із плануванням, зручністю, зовнішнім виглядом будинку та звичайно ж, наскільки ваше помешкання буде енергоефективним. Адже, з кожним роком ціна на енергоносії піднімається в гору, а втрата тепла через неправильно обрані вікна становить понад 70%.

Зберегти тепло, заощадити на опаленні будинку, котеджу в холодну пору року або зберегти прохолоду в літню спеку - на сьогодні, це цілком реально. Обравши металопластикові вікна від концерну REHAU, Ви створите комфортну, затишну обставу свого будинку, котеджу на довгі роки, незалежно від погодних умов на вулиці.

Пластикові вікна REHAU, при склінні приватного будинку, котеджу, - це відмінний теплозахист, шумоізоляція, довговічність, екологічність, безпека й широкий вибір кольорів. Яким би теплим профіль не був, без грамотно підібраного склопакета, результат скління зведе на нівець всю роботу по встановленню вікон й потрібного результату годі очікувати.

Сучасні, передові технології, що застосовуються при виготовленні склопакетів для пластикових вікон, дають можливість засклити котедж, заміський будинок з урахуванням «вимог» кожної кімнати окремо. Замовляючи скління котеджу металопластиковими вікнами у салоні «Тепловікна», у вашому будинку буде тепло та комфортно у будь-який час року.