Французький балкон - один зі способів скління балкона

Французький балкон - один зі способів скління балкона

Французький балкон - один зі способів скління балкона металопластиковими вікнами з максимальним розширенням корисного простору на балконі. Для балкона із застосуванням французького скління характерно виготовлення металопластикових вікон по всій висоті, точніше від плити підлоги (нижньої) до верхньої плити. Таке скління балконів підходить як для П, Г - образних так і для лоджій.

Сьогодні скління, французький балкон, зустрічається як в будинках сучасного будівництва, так і в будинках більш старої споруди. Головна відмінність балкона - відсутність звичного поруччя. Кріпляться металопластикові вікна на балконі в підлогу та стелю спеціальними кріпильними елементами.

Складається балкон з декількох елементів, які з'єднуються між собою спеціальною посиленою пластиною. Залежно від форми балкона застосовується утеплений кутовий з'єднувач, нащільники, що б приховати монтажний шов й балкон мав гарний зовнішній вигляд.

Французький балкон може бути повністю скляним, із застосуванням склопакетів з матовим склом, напиленням (тонування) або зверху конструкції (над імпостом) скло, а під імпостом (внизу) - сендвич плита. У таких балконах відсутня зовнішня обшивка та утеплення балкона з боку вулиці. Тому є моменти, які потрібно обов'язково враховувати.

  1. Для теплого балкона: п'яти або шестикамерний профіль Rehau з теплим склопакетом.
  2. Якщо у Вас сонячна сторона, то склопакет повинен бути з сонцезахисним покриттям.
  3. Як показує практика, якщо у Вас П, Г- подібний балкон й бокові частини прозорі, то для зручності - вікна краще зробити з відкриванням.
  4. Врахуйте, що коли конструкція повністю скляна (крім матових склопакетів) - включаючи світло ввечері, Вас чітко видно на балконі з боку вулиці.

Беручи до уваги, що більшість французьких балконів встановлюються у старих будинках, може виникнути необхідність проведення додаткових робіт по зміцненню низу балконної плити. Просто з часом на балконній плиті з'являються тріщини, відколи на кутах.

Що б отримати більш детальну інформацію про Ваш французький балкон, зв'яжіться з менеджерами салону «Тепловікна» і ми відповімо на всі Ваші запитання.