Панорамні вікна - новий вид скління

Панорамні вікна - новий вид скління

Панорамні вікна - новий вид скління металопластиковими конструкціями, які дарують гарний зовнішній вигляд з вікна, а також комфорт у приміщенні. Скління панорамними вікнами може замінити більшу частину стіни в приміщенні. Буває, що кілька стін замінюють віконними конструкціями. Відмітна особливість панорамного скління металопластиковими вікнами неповторний зовнішній вигляд, приміщення ставати повітряним, прозорим. З огляду на, що панорамні вікна мають велику площу скління, відповідно, показники по тепло збереженню, звукоізоляції, безпеки повинні відповідати європейським вимогам.

Якщо Ви почали будівництво свого будинку, дозвільні документи на установку панорамних вікон не потрібні. Головне вчасно узгодити з виробником металопластикових вікон конфігурацію вікна, час доставлення та проведення монтажних робіт по встановленню панорамних вікон на об'єкті. Якщо ж Ви запланували встановити у своїй квартирі панорамні вікна, а будинок багатоквартирний, то в цьому випадку потрібно письмовий дозвіл на реконструкцію. Оскільки відбуваються зміни фасаду будинку.

Беручи до уваги, що панорамні вікна мають велику площу скління, то скло повинне бути не менше 6 міліметрів з енергоощадженням та протиударними властивостями. Відповідно металопластикові панорамні вікна повинні бути максимально теплими. Для панорамних вікон застосовують п'яти або шести камерний профіль з посиленим армуючим металом. Адже потрібно, щоб панорамні вікна змогли витримати вітрові навантаження, мали велику жорсткість й були безпечними у використанні. Панорамні вікна це:

  • Гарний панорамний вид;
  • Більше світла - гарантія гарного настрою;
  • Статус та вишуканість приміщення.

Завдяки передовим енергоощадним технологіям, панорамні вікна дарують комфорт у приміщенні, підкреслюють індивідуальність стилю вашого приміщення. Щоб отримати більш детальну інформацію по склінню панорамними металопластиковими вікнами, зв'яжіться з менеджерами салону «Тепловікна» і ми відповімо на всі Ваші запитання.