Logo

Металопластикові вікна для котеджів

Вікна для скління котеджів, заміських будинків, дач

Металопластикові вікна у котеджах - це індивідуальний підхід у будівництві та склінню. Широкий вибір якісної профільної системи REHAU, для металопластикових вікон та дверей, дають змогу вирішити абсолютно будь-яке завдання щодо скління Вашого котеджу.

Вікна для скління котеджів, заміських будинків, дач

У котеджах, сім'ї проживають постійно або тимчасово, тобто використовують як дачу. Тому скління котеджів металопластиковими вікнами, які зберігають тепло в осінньо-зимовий період або прохолоду в спекотний день, завдання досить складне, але цілком здійсненне. Основне завдання у склінні котеджів металопластиковими вікнами - це максимальна теплоізоляція, тобто по максимуму звести до нуля втрати дорогоцінного тепла через віконні та дверні отвори.З таким завданням чудово справляється лінія п'яти камерного профілю REHAU з енергоощадним склопакетом.

 

Скління приватного будинку, котеджу
Пластикові вікна REHAU, при склінні приватного будинку, котеджу, - це відмінний теплозахист, шумоізоляція, довговічність, екологічність, безпека й широк...
Розрахунок економії тепла в житлових будинках
При склінні свого будинку, котеджу, дачі звертайте увагу не тільки на профільну систему, але й на склопакет для металопластикових вікон. "Правильне" вік...

Кольорове рішення металопластикових вікон.

Металопластикові вікна дозволяють нам втілити абсолютно будь-яку примху у життя - починаючи від конфігурації вікна, закінчуючи кольоровим рішенням. Широкий вибір кольорового рішення допоможе підкреслити інтер'єр Вашого приміщення. Виробники профільних систем пропонують кольоровий профіль у масі (основа профілю кольорова), як правило, це кольори, що мають попит: темний дуб, золотий дуб, махагон. А також на білій основі - ламінація потрібного Вам кольору наноситься з однієї або двох сторін, згідно рал.каталогу виробника.

Віконні шпроси в металопластикових вікнах..

Металопластикове вікно набуває індивідуальність, якщо використовувати декоративні накладки - віконні шпроси. Встановлюються шпроси всередину склопакета металопластикового вікна. Віконні шпроси бувають: широкими, вузькими, прямими, фрезерованими. Замовляючи встановлення шпросів, можна використовувати спеціальні декоративні з’єднувачі які допоможуть зробити вікно неповторним. За допомогою прямих шпросів ми можемо створити ілюзію асиметричності металопластикового вікна або навпаки, підкреслити класичний стиль свого приміщення. Зупинивши свій вибір на металопластикових вікнах зі шпросами, варто враховувати колір вікна, габаритні розміри вікна, конструкцію вікна.

Беручи до уваги, що у котеджах скління займає більшу частину, то склопакети повинні бути з енергоощадним склом, а в камерах склопакетів інертний газ - аргон або криптон. Переплата незначна, але надалі це істотна економія на опаленні та кондиціонуванні.

Металопластикові вікна у котеджах дозволяють втілити в життя будь-які дизайнерські проекти. Теплі профільні системи REHAU дають можливість назавжди забути про холод у холодну пору року та про спеку в жарку пору року. У нашому салоні «Тепловікна» ми вирішимо всі питання по склінню металопластиковими вікнами з урахуванням Ваших бажань.