Logo

Монтаж вікон

Якісний монтаж металопластикових вікон

Чи знали Ви, що найякісніше металопластикове вікно можна зіпсувати невірно виконаним монтажем? Наприклад, недостатня кількість кріплення приводить до деформації профілю. Вікно, змонтоване не за рівнем - це некоректна робота фурнітури.

Монтаж вікон

Чи знали Ви, що найякісніше металопластикове вікно можна зіпсувати невірно виконаним монтажем? Наприклад, недостатня кількість кріплення приводить до деформації профілю. Вікно, змонтоване не за рівнем - це некоректна робота фурнітури. Піна, яка видна з вулиці - це продування та поява грибка.

Щоб уникнути подібних проблем, звертайтеся до професіоналів. Фахівці салону «Тепловікна» змонтують Ваші нові пластикові вікна згідно з Інструкцією на монтаж, що діє на території України.

Монтаж 1
А це означає, що:
  • Зробимо все акуратно та в обумовлений термін;
  • Використовуємо якісне кріплення в потрібній кількості;
  • Встановимо вікна за рівнем, з точністю до міліметра;
  • Закриємо піну спеціальним матеріалом із середини й зовні;
  • Приберемо за собою монтажне сміття;
  • Дамо гарантію на монтажні роботи від 5 до 15 років.

Євромонтаж - 80% коректної роботи металопластикового вікна

Якісний монтаж - це 80% коректної роботи та довговічності роботи металопластикового вікна. Не потрібно економити кошти на комфорті Ваших близьких. Підходьте відповідально до вибору підрядника, який буде виконуватиме монтаж вікон.

Наші монтажники - це штатні працівники компанії. Ми не користуємося послугами найманих бригад. Щорічно наші фахівці підвищують свою кваліфікацію. Ми йдемо в ногу з часом й впроваджуємо нові технології при монтажі металопластикових вікон.

Фахівці з монтажу металопластикових вікон мають досвід роботи від 7 років. За час роботи встановили понад 7000 вікон на бригаду.

Выполненные проекты