Винесення балкона - розширення корисної площі

Винесення балкона - розширення корисної площі

Винесення балкона один із можливих варіантів засклення балкона / лоджію. Винесення балкона дає можливість розширення корисної площі балкона, можливість встановлення підвіконня від 30 сантиметрів, внутрішньої шафи для зберігання різних дрібниць та запаси на зиму. Важливий фактор - це збереження тепло ізоляції. Тому, всі роботи виконуються з урахуванням вимог, спрямованих на збереження тепла в приміщенні та проводяться у кілька етапів:

  1. Зварювання металевого каркаса. Використовується прокатний метал від 35 до 45 мм.
  2. Точний замір металопластикових конструкцій по готовому каркасу.
  3. Встановлення готових металопластикових вікон.
  4. Зовнішня обшивка виносу балкона. Допускається використання матеріалу з утепленням або без нього. Інакше кажучи, обшивка одним сайдингом або ж будь-яким іншим матеріалом для зовнішніх робіт.
  5. Обшивка всередині балкона (внутрішня). Виконуються роботи з герметизації та утеплення стиків на балконі, внутрішнє утеплення стін. Внутрішнє утеплення відповідає за теплоізоляцію виносного балкона.
  6. Встановлення шафи, якщо потрібно.

Сьогодні пропонують кілька «моделей» виносу балкона: косинка, винос від низу плити балкона (від підлоги), винос по низу плити балкона (по підлозі).

Косинка - популярний та доступний вид виносу. Винос балкона виконується на рівні висоти (по лінії) підвіконня в потрібній частині балкона (в лоджії тільки фронтальна частина). Зварна конструкція нагадує трикутник, більше відомий, як косинка. Косинка, вид виносу, дозволяє збільшити простір на рівні підвіконня від 25 сантиметрів до 30. Місця на балконі / лоджії стає більше, а візуально створюється враження, що розширився загальний простір балкона / лоджії.

Винесення балкона від підлоги. Більш трудомісткий процес. Каркас зварюється за парапетом старого балкона від підлоги до верхньої точки поруччя й зв'язується трубою. Отже, якщо старі поруччя «слабкі», то в цьому випадку потрібно провести додаткові роботи по зміцненню поруччя. Бувають випадки, коли це зробити неможливо, тоді проводити роботи по виносу забороняється. Порушується техніка безпеки, а на далі є загроза обвалу балкона.

Винос балкона по підлозі. Це самий трудомісткий та дорогий вид виносу балкона. Перед тим як приступити до цих робіт фахівець аналізує технічний стан об'єкта - нижня плита й можливість витримати навантаження стін будинку. Цей варіант виносу, дозволяє значно розширити корисну площу балкона, зробивши його теплим продовженням кімнати.

Ви можете вибрати будь-який вид робіт пов'язаних із виносом. Зателефонуйте, напишіть нам, в салон «Тепловікна» й ми поговоримо конкретно про вид виносу, який дозволить Вам збільшити простір на балконі / лоджії.