Logo

Правильний Вимір Вікна

Правильний вимір віконних отворів

Якість Ваших нових металопластикових вікон залежить від точності виміру, правильного підбору додаткових матеріалів і, звичайно ж, професійного технічного рішення. Якщо допущена яка-небудь помилка, то під час монтажу буде говорити про те, що інакше зробити неможливо.

Правильний Вимір Вікна

Якість Ваших нових металопластикових вікон залежить від точності виміру, правильного підбору додаткових матеріалів та звичайно ж, професійного технічного рішення.

У багатьох віконних компаній замірник й монтажник - це один і той же співробітник. Що наміряв, те й змонтує. Якщо допущена помилка при вимірі, наприклад, розмір вікна більше, ніж повинен бути, то під час монтажу буде говорити про те, що інакше зробити неможливо.

У нашій компанії заміряє та встановлює вікна - різні співробітники. Кожен із них відповідає за свою ділянку роботи. Щоб у кінцевому результаті Ви, як Замовник, залишилися задоволені.

Запросіть фахівця для точного виміру металопластикових вікон та переконайтеся у нашому професіоналізмі.

Замер
Мы гарантируем, что:
  • Розміри пластикових вікон будуть точними;
  • Додаткові матеріали підібрані правильно;
  • Технічне рішення Ваших пластикових вікон правильне;
  • Вас проконсультують на об'єкті, не застосовуючи складних віконних термінів;
  • Дистанційно та швидко розрахують вартість вікон;
  • Підпишуть із Вами Договір Підряду на об'єкті.

Точність виміру металопластикового вікна

Виберіть зручний для Вас спосіб виклику фахівця для точного виміру вікон: залиште заявку на нашому сайті, замовте зворотний дзвінок або зв'яжіться з менеджером.

Співробітники компанії працюють в штаті. Мають посвідчення співробітника компанії. Мають змінне взуття або бахіли.

Замір у межах м.Києва - безкоштовний. Вартість виїзду замірника за межі міста індивідуальна та залежить від розташування об'єкта. Мінімальна вартість виїзду за межі міста - 300 грн.

Выполненные проекты