Ламіновані металопластикові вікна

Ламіновані металопластикові вікна

Ламіновані металопластикові вікна встановлені у приватних будинках та квартирах вишукано підкреслюють індивідуальний стиль Вашої оселі. Металопластикові вікна виконані в кольорі, іншими словами із застосуванням віконної ламінації, які замінили дерев'яні вікна, що традиційно фарбували у білий, зелений, блакитний та інший колір.

Металопластикові вікна, виконані у кольорі, стали чудовою альтернативою якісним та досить дорогим вікнам із дерева. Зовнішній вигляд ламінованих металопластикових вікон, залишається незмінним на довгі роки, при цьому за вікнами досить легко доглядати. Пластикові вікна відповідають всім вимогам сучасного дизайну та стійкі до ультрафіолетових випромінювань, тобто виключено вигоряння кольору.

Існує два типи ламінованого профілю:

  • Одностороння ламінація. Виконується методом накладення, обраного Вами кольору на металопластикове вікно зі сторони вулиці (зовнішня) або всередині приміщення (внутрішня). При цьому спеціальна плівка RENOLIT наноситься лише на білий профіль.
  • Двостороння ламінація. Такий вид ламінування, виконується накладенням кольору з двох сторін. Кольорова плівка може наноситись на кольорову основу (інакше кажучи - каширована ламінація) або на білу основу профілю.

Теплі, заспокійливі фарби імітують структуру дерева (від золотого горіха до насиченого шоколадного) створюючи атмосферу спокою, впевненості, захищеності. Ламіновані металопластикові вікна додають Вашому будинку затишок та комфорт. Якщо Ви в оформленні інтер’єру віддаєте перевагу більш сучасному стилю (лофт, хай-тек) сміливо використовуйте відтінки сірого кольору: від глибокого антрацитового до алюмінієвого. Такі кольори асоціюються з кольором металу, бетону, асфальту, що є атрибутами сучасних міст.

Вся кольорова плівка для ламінування металопластикових вікон REHAU проходить суворий контроль якості та наноситься з дотриманням всіх вимог технологій накладення кольору.

Більш детальну інформацію про ламіновані металопластикові вікнах Ви можете дізнатися у наших менеджерів салону «Тепловікна».