Підвіконня для металопластикових вікон

Підвіконня для металопластикових вікон

Підвіконня є основною частиною металопластикових вікон за допомогою, яких створюється цілісність і завершеність віконного отвору. Встановлюються підвіконня горизонтально, в нижній частині вікна. Ширина підвіконня для металопластикового вікна підбирається індивідуально. Віконне підвіконня - це своєрідна поличка, на якій можна розмістити кімнатні рослини в горщиках, різні декоративні елементи декору.

Для пластикових вікон, віконна компанія «Алнат», пропонує своїм замовникам чотири види підвіконь високої якості, різні за ціною, за кольором, за технічними характеристиками. Ми працюємо з найпопулярнішими підвіконнями для металопластикових вікон: DANKE (спільне виробництво Німеччини та України), PLASTOLIT (Німеччина), CRYSTALIT (Литва), KRAFT (Україна). Співпраця з виробниками підвіконь дозволяє запропонувати нашим замовникам дійсно якісні, надійні підвіконня, які стійкі до механічних пошкоджень, довговічні, екологічно безпечні.

Підвіконня DANKE (Данке) - це підвіконня високої якості з унікальним акриловим покриттям ELESGO. Поверхня стійка до гарячих предметів, подряпин, підвищеної вологості, пару. Конструкція підвіконня дозволяє витримувати великі навантаження, а це гарантія того, що Ви можете спокійно ставати на нього в разі потреби. Ідеально глянсова поверхня підвіконня DANKE (Данке) надійно захищена від плям чаю, кави й навіть червоного вина. Екологічно чисті підвіконня DANKE (Данке) безпечні для Вашого здоров'я, оскільки при виготовленні підвіконь використовується первинне ПВХ. Підвіконня стійкі до ультрафіолетових променів.

Підвіконня PLASTOLIT (Німеччина) німецька якість за українською ціною. Підвіконня стійкі до подряпин, не вигоряють на сонці, водостійкі, стійкі до різних температур (можна, спокійно поставити як гарячий, так й холодний посуд), може витримувати великі навантаження.

Підвіконня CRYSTALIT (Литва) відповідають усім європейським нормам. Ідеально рівна поверхня, як в глянцевих підвіконнях, так і в підвіконнях з матовим покриттям. Широка палітра декору, яка повторює структуру дерева або каменю підкреслить індивідуальність житлового приміщення. Підвіконня CRYSTALIT (кристалів) можна спокійно встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Вони не здуваються, не втрачають свій первісний колір. Поверхня підвіконь стійка до витирання і до будь-якого хімічного засобу по догляду за будинком.

Підвіконня KRAFT (Україна) - бюджетний варіант досить високої якості. Спеціально посилені ребра жорсткості, роблять підвіконня стійким до навантажень. Ідеально гладка поверхня, білосніжний колір перешкоджають закріпленню плям на поверхні та дозволяють використовувати всі мийні засоби. Підвіконня KRAFT вдале поєднання ціни і якості.

Замовляючи металопластикові вікна, наші менеджери допоможуть підібрати підвіконня, який буде відповідати всім Вашим вимогам.