Loading...
Logo

Металопластикові вікна

  — ціна?
Послуги компанії

Надамо повний комплекс послуг по склінню Вашої квартири, котеджу, офісу металопластиковими вікнами Рехау. Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію, точний вимір, якісне виробництво вікон, своєчасну доставку, професійний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Металопластикові вікна

Менеджери салону «Тепловікна» допоможуть вибрати металопластикове вікно, що буде відповідати вашим вимогам по склінню. Ми розповімо, на що в першу чергу потрібно звернути увагу при виборі металопластикового вікна. Повна, безкоштовна консультація наших фахівців допоможе Вам зробити правильний вибір металопластикового вікна.

Вам потрібні металопластикові вікна, але Ви не знаєте як вибрати, на що звернути увагу і з чого почати? Не хвилюйтеся.

Ми пропонуємо безкоштовну консультацію, щоб допомогти прийняти правильне рішення з максимальною вигодою для Вас.

Скористайтеся

професійною
консультацією
Зараз

Металопластикові вікна REHAU

Металопластикові вікна REHAU понад п'ять десятиліть підтверджують свою надійність, якість, безпеку. Металопластикові вікна провідного європейського концерну REHAU (Німеччина) відповідають сучасним вимогам: економії тепла, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, надійного захисту житлового приміщення від вуличного шуму. Металопластикові вікна REHAU довговічні, функціональні, зручні в експлуатації.

Лінії з виготовлення віконних профілів металопластикових вікон REHAU, встановлені на власних заводах Німеччини - місто Віттмунд та Польщі - місто Шрем. Виготовляючи якісний профіль для вікон, концерн постійно інспектує своїх авторизованих торгових партнерів по виробництву металопластикових вікон.

Металопластикові вікна Рехау

виготовляються з профілів із різною кількістю повітряних камер й відповідно, ширина рами також різна. Такий підхід дає можливість вибрати металопластикові вікна, що відповідають вимогам замовника по склінню: балкона, лоджії, котеджу, квартири, заміської дачі. Металопластикові вікна умовно можна розділити: на вікна призначені для холодного скління, коли потрібно закрити отвір від вітру, дощу, пилу та на тепле скління – основна ціль якого максимальне збереження тепла в житловому приміщенні.

Наша команда

Нашу команду «Тепловікна» об'єднує величезне бажання працювати тільки з якісними металопластиковими вікнами REHAU. Наша команда - це люди, які чудово розуміють, що запорука успіху багато в: почути, зрозуміти та реалізувати мрію замовника по склінню об'єкта металопластиковими вікнами. Кожен фахівець з нашої команди має знання, досвід, який набули в інших віконних компаніях, але найголовніше - бажання працювати з Вами, дорогий Замовник.

В нашій команді досвідчені менеджери, що підкажуть, які металопластикові вікна потрібні Вам для встановлення у квартирі, котеджі, на дачі. При цьому укомплектують замовлення тільки тими додатковими матеріалами які потрібні для встановлення вашого металопластикового вікна: підвіконням, відливом, нащільниками, додатковими добірними профілями.

Ми знаємо, що успіх залежить від злагоджених дій менеджера, замірника та монтажної бригади. У нашому колективі працюють хлопці які виконують свою роботу на всі 100%. У нас всі питання, по можливості, вирішуються на місці з урахуванням бажань Замовника. Накопичений багаторічний досвід наших монтажних бригад, що працюють в штаті, - гарантія якісної, довговічної роботи Вашого металопластикового вікна

Руководитель

Полегенькая Наталья

Опыт работы в оконном бизнесе с 2001 г.

Замерщик

Семиразуменко Валерий

Опыт работы с 2003 года.

Менеджер по работе с клиентами

Опыт работы в оконной сфере с 2004 года. Знание производственного процесса окон.

Менеджер по работе с клиентами

Молодой и перспективный специалист.

Технолог

Ковтюх Светлана

Опыт работы в оконной сфере с 2003 года.

Главный инженер

Виталий Духлий

Опыт работы в строительной отрасли с 1998 г.

Менеджер логистического отдела

Опыт работы в логистике болем 15 лет. Из них 4 года в оконной логистике.

Монтажник

Виктор Кизенко

Опыт работы более 10 лет.

Монтажник

Алексей Слюсаренко

Опыт работы более 10 лет.

Монтажник

Александр Пискаленко

Опыт работы более 10 лет.

Монтажник

Шостацкий Олег

Опыт работы более 10 лет.

Останні новини

Все що потрібно знати про металопластикові вікна, як підготуватися до установки вікон, як доглядати за металопластиковими вікнами.

 • Слайдингова система REHAU
  23.05.2019
  Віконний салон «Тепловікна» нещодавно встановив Euro-Design Slide ...
 • Заглушка Антипил
  21.05.2019
  Антипил для металопластикових вікон - це новий, практичний віконний аксесуар ...
 • Корпорація REHAU
  10.05.2019
  REHAU - це слово знайоме більшості людей по всьому світу та асоціюється з надійністю ...