Logo

Відкоси Qunell (Кюнель) для вікон

Відкоси Qunell створять завершеність вікна

Відкоси з пластикових ПВХ панелей Qunell (Кюнель) збережуть тепло в приміщенні і створять гармонійну завершеність віконного отвору, краще рішення в Києві

Відкоси Qunell (Кюнель) для вікон

Відновлення відкосів із ПВХ панелей Qunell (Кюнель) для віконних та дверних отворів.

Відкоси QUNELL (Кюнель) - це чудова альтернатива звичним штукатурним, гіпсокартнним та пластиковим відкосам з утепленням. Ще зовсім недавно багато замовників віддавали перевагу відкосам з утепленням.

З відкосами QUNELL (Кюнель) легко створити завершеність віконного або дверного отвору. Швидкий, чистий монтаж, акуратний вигляд віконного отвору, мінімум часу - це нове покоління відкосів QUNELL (Кюнель). Відкоси Кюнель створять у вашому будинку індивідуальний стиль, підкреслять дизайнерські нотки інтер'єру.

Для виробництва відкосів Кюнель застосовується високоякісна екологічна сировина, яка відповідає ГОСТу та всім вимогам стосовно віконних профілів провідних європейських виробників. Відкоси QUNELL (Кюнель) виготовляються й комплектуються на виробництві. Кожне замовлення пакується окремо з повною комплектацією для встановлення в віконний отвір металопластикового вікна або ж балконного блоку. Також від заводу-виробника відкосів QUNELL видається Паспорт Товару.

Відкоси QUNELL (Кюнель) мають сертифікат епідеміологічної експертизи, який підтверджує безпеку, екологічність та дозволяє встановлення в шкільних, дошкільних, медичних установах.

Заводська комплектація укосів Qunell (Кюнель) складається з п'яти частин:
  • Стартовий профіль. Встановлюється по периметру в віконну або дверну раму металопластикового вікна, балконних, вхідних дверей
  • У стартовий профіль, по периметру, встановлюється панель відкосів;
  • Фіксація за допомогою механізма кріплення;
  • Лиштва-декор;
  • У кутах отвору кріпляться кутові кришки відкосів.

Відкоси QUNELL (Кюнель) – 100% збіг за кольором із встановленими металопластиковими вікнами. Для ламінації відкосів використовується плівка Renolit, що застосовується у віконному виробництві.

З відкосами Кюнель Ви маєте змогу створити свій дизайнерський малюнок. Наноситься малюнок за допомогою УФ - друку високої якості. Відкоси з вашим малюнком дозволять підкреслити індивідуальність вашого приміщення.

Можливість демонтажу відкосів QUNELL (Кюнель) під часпроведення ремонту у приміщенні, дозволяє зберегти первинний вигляд відкосів. Потрібно лише зняти кутові кришки та лиштви відкосів, а по завершенню ремонту встановити їх на свої місця.

Система відкосів QUNELL (Кюнель) дозволяє встановленняу як всередині приміщення, так й зовні. Відкоси надійно захищені від втрати кольору та різних кліматичних перепадів.

Як й для металопластикових вікон, у догляді за відкосами QUNELL (Кюнель) забороняється застосування абразивних чистячих, мийних засобів, у складі яких є ацетон, спирт. Забруднення легко прибрати за допомогою звичайного мильного розчину.

Пластикові відкоси QUNELL (Кюнель) - це надійність, індивідуальність, якість, безпека. QUNELL (Кюнель) розраховані на багато років експлуатації. Зв'яжіться з нашими менеджерами й ваші мрії з оформлення відкосів стануть реальністю.

Выполненные проекты